Pomocná síla do pivovaru Vrchlabí

Plat: 100 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Horská 192, Vrchlabí, Královéhradecký

Společnost Hendrych & synové s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní dělníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

POMOCNÁ SÍLA DO PIVOVARU - výpomoc v provozu pivovaru, stáčení piva do obalů, úklid, polep a plnění lahví, plnění a mytí KEG sudů a další pomocné práce v pivovaru
Požadujeme: spolehlivost, pracovitost, čistý trestní rejstřík, potravinářský průkaz.
Nástup možný ihned.
V případě zájmu zasílejte životopisy na uvedený e-mail.

Kontakt

Hendrych & synové s.r.o.

Ing. Veronika Buďárková, +420 727 817 097, info@pivohendrych.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Hendrych & synové s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Hendrych & synové s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.