Přípravné stavební a elektrikářské práce Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 900 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Praha, Hlavní město Praha

Společnost Elektrikářská společnost s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Hl.m.Praha
Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu elektrikarska@gmail.com
Kontaktní osoba: pan Šálka Michal
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Přípravné stavební práce pro elektroinstalace. Upřesňující informace: výpis z RT, možná práce o víkendech a svátcích, práce v prašném a hlučném prostředí, namáhavá fyzická práce, ruský jazyk a český jazyk min. komunikativní úroveň výhodou, odpovídající zdravotní stav.
Požadujeme odborné vzdělání v oboru elektrikář (vyučen/SŠ) + praxe min 5 let, nepožadujeme platné přezkoušení dle vyhl 50/1978, řidičský průkaz osobní automobil.

Kontakt

Elektrikářská společnost s.r.o.Kontaktní osoba:
Michal Šálka, elektrikarska@gmail.com, Bělehradská 858/23, Vinohrady, 120 00 Praha 2

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Elektrikářská společnost s.r.o. (IČO 05942811), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.