Přípravné stavební a elektrikářské práce Praha

Plat: 14 900 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Praha, Hlavní město Praha

Společnost Elektrikářská společnost s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Hl.m.Praha
Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu elektrikarska@gmail.com
Kontaktní osoba: pan Šálka Michal
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Přípravné stavební práce pro elektroinstalace. Upřesňující informace: výpis z RT, možná práce o víkendech a svátcích, práce v prašném a hlučném prostředí, namáhavá fyzická práce, ruský jazyk a český jazyk min. komunikativní úroveň výhodou, odpovídající zdravotní stav.
Požadujeme odborné vzdělání v oboru elektrikář (vyučen/SŠ) + praxe min 5 let, nepožadujeme platné přezkoušení dle vyhl 50/1978, řidičský průkaz osobní automobil.

Kontakt

Elektrikářská společnost s.r.o.Kontaktní osoba:
Michal Šálka, elektrikarska@gmail.com, Bělehradská 858/23, Vinohrady, 120 00 Praha 2

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Elektrikářská společnost s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Elektrikářská společnost s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.