Finanční účetní Chomutov

Jsme Žirafa.cz. Mladá a inovativní personální agentura. ZDARMA Vám pomáháme najít lepší, zábavnější a kvalitně ohodnocenou práci. Náš zkušený tým je plný odborníků. Skvěle se orientujeme v nabídkách na trhu práce a vybíráme Vám ty nejlepší. Celému světu chceme ukázat, že naše obchodní týmy pracují s radostí, pečlivostí a dobrou náladou. Jednáme na rovinu, bez tajemství, složitostí a kliček. Jsme tu pro Vás. Nasloucháme Vašim potřebám a přáním. Při hledání práce se řídíme našimi schopnostmi a Vašimi požadavky. Pošlete nám svůj životopis přes kontaktní formulář a Žirafa se začne rozhlížet kolem Vás.

Plat: 28 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Chomutov, Ústecký

Na tuto pozici hledáme vhodné kandidáty.

Popis pracovní pozice

Pracovní náplň

  • vedení komplexního účetnictví včetně DPH

  • vyřizování faktur přijatých a odeslaných

  • jednání s bankou a finančním úřadem

  • komunikace s celníky

  • komunikace  import a export

  • podávat kontrolní hlášení

Nabízíme

  • práce na plný úvazek

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou

  • bonusy/prémie

  • sleva na firemní výrobky/služby

  • příspěvek na penzijní/životní připojištění

  • vzdělávací kurzy, školení

  • závodní stravování a stravenky

  • firemní akce

  • pracoviště lokalita Chomutov

Požadavky

  • VŠ ekonomického zaměření

  • praxe v účetní společnosti min. 5 let

  • výhodou praxe ve výrobní společnosti

  • není nutná znalost jazyků

  • výhodou znalost sft. QAD

  • samostatnost a zodpovědnost

  • aktivní řidič sk.B

Kontakt

Žirafa.cz

Karla Engliše 6
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Nováková   255725495

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Žirafa.cz výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Žirafa.cz o smazání nebo o opravu osobních údajů.