Pracovníci odborné technické kontroly (otk) Prostějov

Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dolní 3137, Prostějov, Olomoucký

Společnost Železárny-Annahütte, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní strojírenští technici.

Popis pracovní pozice

Nástup ihned. Připadné informace pan Koněvalík Tomáš Bc., tel.: 582 312 486. NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ, nutno nejprve zaslat životopis na e-mail: halouzkova@annahutte.cz. Požadavky: vzdělání v hutním či strojním oboru a praxe v oboru alespoň 3 roky. PD: Po-Pá 6:00-14:00, 14:00:22:00 a 22:00-6:00 hod.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Železárny-Annahütte, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Bc Tomáš Koněvalík, +420 582 312 486, halouzkova@annahutte.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Železárny-Annahütte, spol. s r.o. (IČO 00546542), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.