Elektromechanik do výroby (a na výjezdy) Dolní Benešov

Plat: 23 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nádražní 129, Dolní Benešov, Moravskoslezský

Společnost ARMATURY Group a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní elektromechanici.

Popis pracovní pozice

Pracovní náplň:
- Repase servopohonů
- Montáž, údržba, opravy a seřizování pohonů s armaturami
- Drobné průmyslové elektroinstalace
- Práce ve dvousměnném provoze s pracovními výjezdy k našim zákazníkům

Požadujeme:
- SŠ technická, elektrotechnická
- Orientace v technických výkresech a elektroschématech
- odbornou způsobilost danou vyhl. 50, §6 a výše
- Praxe min. 1 rok v oblasti seřizování a nastavování pohonů armatur, nebo jejich úprav
- Spolehlivost, pečlivost a zodpovědný přistup k práci

Nabízíme:
- Stabilní práci v perspektivní firmě.
- Náborový příspěvek ve výši 15.000,- Kč
- Příznivé pracovní prostředí a vstřícný kolektiv spolupracovníků
- Nadstandardní benefity (závodní stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněný telefonní program)

Kontakt

ARMATURY Group a.s.

Petra Janoštíková, +420 553 680 317,725 791 592, petra.janostikova@agroup.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ARMATURY Group a.s. (IČO 25572881), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.