Operátor výroby - jednosměnný provoz (Brno)

JSME KAJOT. PARTA LIDÍ, CO JE BAVÍ PRÁCE. A umíme bavit i ostatní. Děláme hry. VYRÁBÍME videoloterijní systémy a výherní hrací přístroje. VYVÍJÍME herní software. PROVOZUJEME luxusní herny, casina a pokerové kluby. Špičkou v oboru jsme už víc jak 20 let. Ale neusínáme na vavřínech. Stále se pouštíme do nových projektů a jsme otevřeni všemu novému. Proto hledáme srdcaře a nadšence, kteří u toho chtějí být s námi. Nahlédni pod pokličku Kajotu na https://youtu.be/zDIv6ohxyG4. A potom už záleží jen na tobě. YOUR LIFE YOUR GAME.

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kaštanová 64, Brno, Jihomoravský
Vloženo před 12 měsíci

Kajot má menší tým operátorů, který funguje spíš jako rodina. Osazují komponenty do hracích přístrojů. Všichni jsou kmenoví zaměstnanci a většina u nás pracuje dlouho. Možná proto, že fungujeme v jednosměnném režimu, nepracujeme v noci ani o víkendech. Montáž probíhá v klidném a bezprašném prostředí.

Popis pracovní pozice

Kajot má menší tým operátorů, který funguje spíš jako rodina. Osazují komponenty do hracích přístrojů. Všichni jsou kmenoví zaměstnanci a většina u nás pracuje dlouho. Možná proto, že fungujeme v jednosměnném režimu, nepracujeme v noci ani o víkendech. Montáž probíhá v klidném a bezprašném prostředí. Každý si pracuje na svém, neběží tu linka ani pás. U práce mohou sedět nebo stát, jak jim to vyhovuje.  A teď k nim hledáme nového kolegu.


Jak si TĚ představujeme?

·         Bez manuální zručnosti to prostě nepůjde. Dostaneš prázdnou „bednu“ a budeš do ní podle zadání montovat HW komponenty.  ·         Protože bys mohl řešit i jejich zapojení, bude se nám hodit, pokud vlastníš osvědčení na vyhlášku 50 nebo jsi vystudoval elektro. Pokud nemáš ani jedno, nevadí.  ·         Co ale pro práci u nás mít musíš, jsou fyzické předpoklady. Stroje něco váží, je potřeba je občas někam posunou a převézt. ·         Přidat se k nám můžeš co nejdříve.

S kým a kde budeš pracovat?

Každý chce vědět s kým a kde bude pracovat. Podívej se na naše video na https://youtu.be/zDIv6ohxyG4 a dozvíš se víc o tom, kdo jsme, co-jak-kde děláme, a hlavně nahlédneš do naší výrobní haly.  A jestli chceš vědět, jak se u nás na výrobním oddělení zaměstnancům pracuje, přečti si rozhovor s Vlastou, naší operátorkou výroby na https://kariera.kajot.cz/vlasta-rychlikova/


Proč my?

·         Zastávku autobusu máme 5 min. od vchodu do výroby, auto je vždycky kde zaparkovat.

·         Pokud nemáš dost zkušeností, nemusíš mít obavy, nováčky zaškolíme.

·         Budeš mít nárok taky na zdravotní volno/sick day a stravenky Pro věrné zaměstnance máme širokou škálu benefitů a dodatkovou dovolenou.

·         Poskytujeme výkonnostní, věrnostní i mimořádné odměny.Takže pokud se chceš stát součástí naší bezva party, napiš nám a my se Ti co nejdříve ozveme.

Zasláním životopisu a dalších osobních materiálů s tvými osobními údaji dáváš souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tvoje materiály budou považovány za důvěrné a bude s nimi nakládáno v souladu s uvedeným zákonem. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Kontakt

NET and GAMES a.s.

Kontaktní osoba:
Renáta Balíková  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) NET and GAMES a.s. (IČO -, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na spravnykrok.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.