Pracovník telefonické asistenční služby pro seniory „Anděl na drátě“, VHODNÉ PRO OZP Dobruška

Poskytování sociálního poradenství a sociálních služeb, zajišťování dohledové a tísňové péče, provozování linky důvěry a provádění osvětové činnosti v oblasti ochrany seniorů a spotřebitelů před nekalými praktikami dodavatelů.

Plat: 13 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Mělčany č. 38, Dobruška, Královéhradecký
Vloženo před 9 měsíci
Aktualizováno před 9 měsíci

Jedná se o sociální službu Telefonické pomoci, Linku důvěry a Poradny pro seniory. Operátor na lince vyhodnocuje požadavky a potřeby volajících seniorů, pomáhá řešit případný problém, pomůže radou, poskytne informace či zprostředkuje kontakt se společenským prostředím.

Popis pracovní pozice

Hledáme

Pracovníka telefonické asistenční služby pro seniory „Anděl na drátě“.

Vhodné pro OZP a ZTP!

Náplň práce:

Jedná se o sociální službu Telefonické pomoci, Linku důvěry a Poradny pro seniory.

Operátor na lince vyhodnocuje požadavky a potřeby volajících seniorů, pomáhá řešit případný problém, pomůže radou, poskytne informace či zprostředkuje kontakt se společenským prostředím.

Požadujeme:

  • vhodné pro OZP a ZTP
  • dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, sociální komunikace, empatie
  • uživatelskou znalost práce na PC

Nabízíme:

  • pracovní dobu 5 až 8 hod nebo dle domluvy
  • práci v klidném a čistém prostředí, odborné školení, profesní růst
  • mzda od 13 000 Kč (za 5 hodin)
  • pracoviště Mělčany u Dobrušky
  • doprava z Náchoda a Dobrušky zdarma

Kontakt

Anděl na drátě, z. ú.

Mělčany č. 38
Dobruška
Česká republika

Kontaktní osoba:
Eva Veselá   774705824

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Anděl na drátě, z. ú. (IČO -, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na spravnykrok.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.