Fyzioterapeut/ka Liberec

Inzerát z úřadu práce
Plat: 23 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Lužická 920, Liberec, Liberecký

Společnost SAREMA LIBEREC s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Fyzioterapeuti s osvědčením.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu: SAREMA LIBEREC s.r.o., budova Jedličkova ústavu, Lužická 920/7, 460 01 Liberec
Náplní práce je cvičení s pacienty s neurologickým onemocněním a zdravotně znevýhodněnými pacienty (děti i dospělí). Praxe s neurologickými pacienty výhodou, stejně tak i kurz metody Therasuit.
Požadované vzdělání: vysokoškolské, bakalářské nebo vyšší odborné
Nástup: ihned
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky

Kontakt

SAREMA LIBEREC s.r.o.Kontaktní osoba:
Lenka Halamová, +420 777 104 650, sarema@sarema.cz, nám. Dr. E. Beneše 559/28, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SAREMA LIBEREC s.r.o. (IČO 25049313), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.