Prodavači v pekárně (vhodné i pro ozp) Krmelín

Inzerát z úřadu práce
Plat: 100 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Brušperská 78, Krmelín, Moravskoslezský

Společnost Pekařství BOČEK Krmelín s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží.

Popis pracovní pozice

A11 z:22/1/2018 a:11/12/2018 (vhodné i pro OZP)
Požadujeme:
- předpoklady pro vydání zdravotního průkazu, výpis z RT, ochotu pracovat ve dvousměnném provozu po-so (04-12, 12-20 hod., práce v so do 11:00 hod.).
Kontakt osobně po předchozí telef. domluvě popř. emailem. Kontakt uveden viz výše.

Kontakt

Pekařství BOČEK Krmelín s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Josef Boček, +420 558 639 107, pekarna.bocek@tiscali.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Pekařství BOČEK Krmelín s.r.o. (IČO 29457572), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.