Technik/čka chlazení Hodonín

Plat: 23 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Čajkovského 4235, Hodonín, Jihomoravský

Společnost Air Technology s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Čajkovského 4235/47, 695 01 Hodonín. Náplň práce: servis a opravy klimatizačních jednotek, včetně průmyslových a přesných technologických. Výroba chladících okruhů pro nové klimatizační jednotky. Montáž nových klimatizačních jednotek na stavbě. Instalace a obsluha systémů Měření a regulace pro chlazení. Realizace zakázek v hi-tech datacentrech.
Požadujeme: ŘP sk. B, vyučení v příbuzném technickém oboru, praxe v oboru chlazení nebo praxe v tomto oboru vítána - výhodou, elektrotechnická kvalifikace, vyhl. 50/§6 výhodou - vyučení v oboru výhodou, schopnost přijímat novinky a učit se jim - spolehlivost, samostatnost i práce v týmu, schopnost práce s počítači a chytrou mobilní technikou, oprávnění pro zacházení s chladivy výhodou. Kontakt na tel. 518 321 001, na mail: kariera@airtechnology.cz, www.airtechnology.cz

Kontakt

Air Technology s.r.o.Kontaktní osoba:
Eva Peake, +420 518 321 001, info@airtechnology.cz; peake@airtechnology.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Air Technology s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Air Technology s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.