Zámečník, strojník mechanik (může být i nástrojař, obráběč kovů apod. tzv. černé řemeslo) Hodonín

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Čajkovského 4235, Hodonín, Jihomoravský

Společnost Air Technology s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zámečníci strojů.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Čajkovice 4235/47, 695 01 Hodonín. Náplň práce: montážní práce -vzt potrubí, ocel. konstrukce, strojní celky, kompletace zařízení ve výrobě, práce při zhotovování vzt potrubí, pájení, pomocná výroba na CNC, demontáže zařízení na jednotlivé části a díly a jiné, servis a údržba strojních celků, práce na montážích - převážně ČR a převážně krátké turnusy, jinak práce ve vlastní výrobní hale.
Požadujeme: ŘP sk. B, vyučení v oboru zámečník, klempíř, instalatér, strojní montér - svářečský průkaz, pájení- výhodou, praxe v oboru výhodou, elektrotechnická kvalifikace vyhl. 50 výhodou - vítána, schopnost číst technické výkresy, schopnost přijímat novinky a učit se jim - spolehlivost, samostatnost i práce v týmu, schopnost práce s počítači a chytrou mobilní technikou, dochvilnost a pečlivost v práci. Kontakt na tel. 518 321 001, na mail: kariera@airtechnology.cz, www.airtechnology.cz

Kontakt

Air Technology s.r.o.Kontaktní osoba:
Eva Peake, +420 518 321 001, info@airtechnology.cz; peake@airtechnology.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Air Technology s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Air Technology s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.