Kynolog - Handler pro chovatelskou stanici psů cane corso Praha 7

EKOSPOL jako lídr developerského trhu působí na českém trhu již 26 let, úspěšně zrealizoval 53 velkých developerských projektů a další desítky projektů připravuje.

Lokalita pracoviště: Dukelských hrdinů 747/19, Praha 7, Hlavní město Praha
Vloženo před 12 měsíci
Aktualizováno před 12 měsíci

Chovatelská stanice Korec Corso se sídlem v Praze hledá handlera nebo handlerku psů plemene cane corso.

Popis pracovní pozice

Co bude Vaší náplní práce:

·         Nácvik a příprava psů pro výstavy

·         Samotné vystavování psů na českých i zahraničních výstavách

 

Co od Vás očekáváme:

·         Zkušenosti s vystavováním psů velkých plemen

·         Chuť a nadšení pro dosahování nejvyšších výsledků

 

Co Vám dá výhodu:

·         Dosažená výstavní ocenění

·         Zkušenosti s výcvikem velkých psů

·         Vlastní zkušenosti s chovatelskou stanicí

 

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu s přiloženou fotografií skrze odpovědní formulář, e-mailem, nebo poštou [1].

Výběrová řízení probíhají v pražském sídle společnosti na adrese Zoologická zahrada Tábor, a.s., Dukelských hrdinů 19, Praha 7, PSČ 170 00.

[1] Poskytnutí osobních údajů

Odesláním svého životopisu výslovně prohlašuji, že jsem seznámen se svými právy, která vyplývají z ustanovení zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, a souhlasím s tím, aby mé osobní údaje, poskytnuté podnikateli v souvislosti s výběrovým řízením na pracovní pozici byly podnikatelem shromažďovány a zpracovávány pro účely a v souvislosti s výběrovým řízením o zaměstnání.

Poskytnutím osobních údajů potvrzuje uchazeč o zaměstnání, že je poučen o svých právech podle ust. § 12 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Kontakt

EKOSPOL a.s.

Kontaktní osoba:
Klára Hnátová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) EKOSPOL a.s. (IČO -, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na spravnykrok.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.