Výrobní - montážní dělník Velké Meziříčí

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Třebíčská 1162, Velké Meziříčí, Vysočina

Společnost Window Holding a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu.

Popis pracovní pozice

Požadujeme:
- schopnost pracovat v týmu
- manuální zručnost, pracovitost, pečlivost, spolehlivost
Náplň práce:
- obsluha seřízených a nastavených výrobních strojů.
- obsluha jednoduchých strojů a zařízení
- broušení, kování, zasklívání a opravy výrobků.
- provádění běžných montážních kontrolních činností.
- manipulační práce
- montážní práce prováděné v rámci ČR.
Zázemí stabilní a perspektivní společnosti. Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou. 1 týden dovolené nad rámec zákoníku práce. Firemní benefity.
Zaměstnanecké slevy na firemní výrobky. Dotované závodní stravování.
Pevný výplatní termín. Firemní oděv.

V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail: dana.dvorackova@windowholding.cz
nebo na telefonním čísle:566 503 449 od 7:00 do 15:00 hod. nebo osobně na adrese Třebíčská 1162/72b, 594 01 Velké Meziříčí.

Kontakt

Window Holding a.s.

Dita Dvořáčková, +420 566 503 449, dana.dvorackova@windowholding.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Window Holding a.s. (IČO 28436024), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.