Zástupce/kyně vedoucí/ho prodejny Holešov

Plat: 21 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Palackého 730, Holešov, Zlínský

Společnost Penny Market s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí pracovních týmů v prodejnách.

Popis pracovní pozice

pracoviště Holešov
- nižší střední odborné/vyučení/SŠ vzdělání, praxe v oboru výhodou
- benefity: stravenky, 5 týdnů dovolené, benefitní cafeterie, příspěvek na důchodové připojištění
- Kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: capova@penny.cz. Do předmětu e-mailu uveďte pracoviště místa výkonu práce a název pozice o kterou se ucházíte.

Kontakt

Penny Market s.r.o.Kontaktní osoba:
Hana Čápová, +420 725 519 645, capova@penny.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Penny Market s.r.o. (IČO 64945880), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.