Pomocný/-á pracovník/-ce v rostlinné výrobě Těchlovice

Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 92, Těchlovice, Královéhradecký

Společnost Kamil Košťál hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě.

Popis pracovní pozice

POMOCNÝ/-Á PRACOVNÍK/-CE V ROSTLINNÉ VÝROBĚ
- Místo výkonu práce: Těchlovice, Radíkovice, Hřibsko, Hrádek
- PP na dobu určitou od 1. 6. 2018 do 25. 11. 2018
- Náplň práce: česání ovoce ze žebříku, pomocné práce v rostlinné výrobě
- Požadujeme: spolehlivost, pracovitost
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky. Kontaktní osoba: Košťál Kamil, e-mail: kostalkamil@seznam.cz, tel.: 732 883 861

Kontakt

Kamil Košťál

Kontaktní osoba:
Kamil Košťál, +420 732 883 861, kostalkamil@seznam.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kamil Košťál výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kamil Košťál o smazání nebo o opravu osobních údajů.