Skladník / řidič vzv Nošovice

Plat: 21 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 1, Nošovice, Moravskoslezský

Společnost Bohemia Manscraft, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků.

Popis pracovní pozice

Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost v oblasti výroby, s provozovnou v Nošovicích, hledáme schopné pracovníky na pozici SKLADNÍK/ŘIDIČ VZV.

Požadujeme :
- průkaz řidiče VZV na 3 nebo 7 tunový VZV a řidičský průkaz sk. C nebo T podmínkou
- praxe ve skladu výhodou
- základní znalost práce s PC
- matematickou gramotnost
- manuální zručnost
- spolehlivost
- seriózní přístup
- časovou flexibilitu

Nabízíme :
- práci ve stabilní nadnárodní společnosti
- práce v ranních a nočních 12 hod směnách
- zákonné příplatky za práci přesčas
- příplatky za práci odpoledne
- 25 dní dovolené
- příspěvek na stravování na pracovišti

Místo výkonu práce Nošovice, okr.Frýdek-Místek.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tel. 608 252 090. Při odpovědi na inzerát uvádějte své telefonní číslo pro následnou komunikaci. Životopisy prosím zasílejte na cvov@bohemia-manscraft.cz a do předmětu uveďte "Skladník/řidič VZV" a kód pozice "O21771".

Kontakt

Bohemia Manscraft, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Bc. Petra Holaňová, +420 608 252 090, cvov@bohemia-manscraft.cz, Jiráskovo náměstí 121/8, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Bohemia Manscraft, spol. s r.o. (IČO 25191772), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.