Pracovník odbytu Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Praha, Hlavní město Praha

Společnost Dvořák, rent a car, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Agenti dopravy a přepravy.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Praha a blízké okolí
Způsob prvního kontaktu: e-mailem: office@dvorakrentacar.cz
Kontaktní osoba: Kristýna Kofroňová
Upřesňující informace: nepravidelně rozvržena pracovní doba - dlouhý a krátký týden.
Požadujeme praxi v prodeji a půjčoven automobilů. Řidičský průkaz sk. B, znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, spolehlivost a časovou flexibilitu.

Kontakt

Dvořák, rent a car, s.r.o.Kontaktní osoba:
Kristýna Kofroňová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Dvořák, rent a car, s.r.o. (IČO 63075067), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.