Asistent/ka pedagoga Kdyně

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 880 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Komenského 134, Kdyně, Plzeňský

Společnost Masarykova základní škola Kdyně, okres Domažlice, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Asistenti pedagogů.

Popis pracovní pozice

Požadavky: adekvátní vzdělání pedagogického směru nebo kurz asistenta pedagoga
Plat závisí na dosaženém vzdělání a praxi.

Kontakt

Masarykova základní škola Kdyně, okres Domažlice, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Mgr. et Bc. Pavel Kopta, ředitel   +420 736 534 308

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Masarykova základní škola Kdyně, okres Domažlice, příspěvková organizace (IČO 70996709), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.