Bankéř Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Archeologická 2256, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Jindřich Prokop hledá vhodného kandidáta na pozici Bankovní makléři.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Stodůlky
Kontaktní osoba: Nejezchlebová Lucie, e-mail: prace@jamesgrant.cz (životopis zasílejte e-mailem)
Pomůžeme Vám stát se profesionálem

Požadujeme:
Minimálně SŠ vzdělání s maturitou. Dobré komunikační schopnosti, všeobecný přehled, logické myšlení, osobní charisma a dobrá učenlivost. Ambice pro kariérní růst. Pozitivní přístup k práci, spolehlivost, pečlivost, schopnost práce s PC (MS Office)

Nabízíme:
Zajímavou a zodpovědnou práci ve výborném kolektivu, benefity (provize - prémie)

Náplň práce:
monitorování trhu
poskytování poradenství klientům
zodpovědnost za obchodní vztahy s klienty
uzavírání či zprostředkování smluv (pojištění, investice, účet)
nabízení produktů na základě identifikování potřeb klienta
analýza a hlášení výsledků