Barmani

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost IB Work s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Barmani.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Praha 4 - Háje
Prvotní kontakt: Pouze e-mailem s životopisem na arkalrestaurant@gmail.com
§89
Anglický jazyk - pasivní, český jazyk - aktivní
Zdravotní průkaz, výpis z rejstříku trestů
Nástup možný ihned

Kontakt

IB Work s.r.o.Kontaktní osoba:
I. Benca   +420 774 415 178

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) IB Work s.r.o. (IČO 24121843), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.