Brusiči nástrojů a kovů Brno

Plat: 14 900 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Křižíkova 2697, Brno, Jihomoravský

Společnost DUNKANSTAV, družstvo hledá vhodného kandidáta na pozici Brusiči nástrojů a kovů.

Popis pracovní pozice

První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky ÚT 10-12 hodin nebo osobně vždy v úterý 10-12 hodin na kontaktní adrese Brno, Křižíkova 70

Požadujeme zdravotní způsobilost pro tuto práci.
Ruční manipulace s materiálem a výrobky nad 15 kg.
Prašné prostředí. Ochota pracovat na směny.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Kontakt

DUNKANSTAV, družstvo

Kontaktní osoba:
Vladimir Ing. Kločnyk   +420 541 633 276

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DUNKANSTAV, družstvo výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DUNKANSTAV, družstvo o smazání nebo o opravu osobních údajů.