Brusiči nástrojů a kovů

Plat: 13 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost DEVAMA pliz s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Brusiči nástrojů a kovů.

Popis pracovní pozice

Kontakt:Dotsenko Mariya, tel.: 774 271 786, e-mail: devama1@seznam.cz. Místo výkonu: ČR. Požadavky: Práce s kovem, Dobrý zrak a zdravotní stav, flexibilita, ochota učit se novým věcem, výpis z RT.
Náplň práce: nepravidelná pracovní doba.

Kontakt

DEVAMA pliz s.r.o.Kontaktní osoba:
Mariya Dotsenko, jednatel   +420 774 271 786

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) DEVAMA pliz s.r.o. (IČO 27620069), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.