číšníci a servírky Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dlouhá 614, Praha, Hlavní město Praha

Společnost LKD-Potraviny,s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Číšníci a servírky.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Praha 1, Dlouhá 10
Prvotní kontakt: email - augourmand10@seznam.cz
Zdravotní průkaz
Výpis z rejstříku trestů
Pracovní nabídka je i pro brigádníky, na dohodu o provedení práce. Jde o víkendy nebo pracovní doba podle dohody. Prémie po zkušební době.

Kontakt

LKD-Potraviny,s.r.o.Kontaktní osoba:
P.Lasne  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) LKD-Potraviny,s.r.o. (IČO 26181525), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.