číšník / servírka Plzeň

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Guldenerova 2657, Plzeň, Plzeňský

Společnost EnergoSlužby s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Číšníci a servírky.

Popis pracovní pozice

Informace a kontakt: Hrečínová Dana, tel.: 602 340 873, životopisy na e-mail: provozniecko@energosluzby.cz
Náplň práce: obsluha hostů v restauraci
Mzda: 15.000 až 18.000,-Kč měsíčně podle kvalifikace a výkonu
Požadavky na uchazeče: vyučení v oboru
Další požadavky: spolehlivost, pracovitost, zdravotní průkaz.
Kontakt

EnergoSlužby s.r.o.Kontaktní osoba:
Dana Hrečínová, Provozní restaurace   +420 602 340 873

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) EnergoSlužby s.r.o. (IČO 26364867), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.