číšník/servírka - dne 26.2.2018 od 13:00hod proběhne výběrové řízení na úp čr kop jičín, zasedací místnost ips, 3. patro

Plat: 14 900 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Fügnerova 197, Jičín, Královéhradecký

Společnost Pan-Travel.cz s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Číšníci a servírky.

Popis pracovní pozice

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA - pracoviště Jičín.
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail kubista@mk-as.cz, bližší informace PO-PÁ od 8:00-16:00 hod na tel.: +420 773 435 786 p. Kubišta.
Znalost oboru a praxe výhodou, znalost cizího jazyka výhodou, požadavek na zdravotní způsobilost a časovou flexibilitu, reprezentativní vystupování.
Vhodné pro občany EU i cizince na pracovní povolení.

Kontakt

Pan-Travel.cz s.r.o.Kontaktní osoba:
Kubišta  

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Pan-Travel.cz s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Pan-Travel.cz s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.