Doplňovač zboží Nýrsko

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Prap. Veitla 67, Nýrsko, Plzeňský

Společnost PETRA PHAM s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Doplňovači zboží.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Prap. Veitla 67, 340 22 Nýrsko
Znalost vietnamského jazyka výhodou
První kontakt e-mailem proworking999@seznam.cz

Kontakt

PETRA PHAM s.r.o.Kontaktní osoba:
Pham Van Luong  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PETRA PHAM s.r.o. (IČO 05733081), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.