Hospodyně v domácnostech Praha

Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jankovcova 1587, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Vladislav Silvestru hledá vhodného kandidáta na pozici Hospodyně v domácnostech.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce- Jankovcova č.p. 1587/8, Kontaktní osoba: Silvestru Vladislav,- dostavit se osobně jen po předběžné dohodě na tel.: 777 770 114, 8-9 a 16-19 hod, e-mail: vsilvestru@gmail.com
Požadavky. Rumunština a ruština,optimálně kombinace + další jazyk výhoda
Zkušenosti s vedením domácnosti
Řidičský průkaz sk. B

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Vladislav Silvestru



Kontaktní osoba:
Vladislav, Silvestru   +420 777 770 114,8-9a16-19hod

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Vladislav Silvestru (IČO -), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.