Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U vody 1403, Praha, Hlavní město Praha

Společnost SGE STAVEBNÍ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Praha
Kontaktní osoba: pí. Beková Martina - tel: 283 870 824 - první kontakt Po - Pá 8.00 - 15.00 hod.
nebo e-mailem: bekova@sge.cz
Požadavky: instalatérské práce - voda,topení,plyn - vodoinstalace,kanalizace,vodoměry

Kontakt

SGE STAVEBNÍ s.r.o.Kontaktní osoba:
Martina Beková   +420 283 870 824

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SGE STAVEBNÍ s.r.o. (IČO 24798967), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.