Instalatér topenář

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost ČEZ Energetické služby, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Instalatéři ústředního topení.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Praha 4
kontakt: Wesselá Pavla, tel.: 724 428 963, e-mail: Pavla.wesela@cez.cz

Vyučen v oboru instalatér topenář (popř. zámečník), maturita výhoda.
Oprávnění k svařování plastového potrubí + základní kurz svařování, oprávnění k pájení a lisování měděného potrubí a tvarovek, řidičský průkaz sk. B.
Stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, dovolenou, týden dovolené navíc

Kontakt

ČEZ Energetické služby, s.r.o.Kontaktní osoba:
Pavla Wesselá   +420 724 428 963

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ČEZ Energetické služby, s.r.o. (IČO 27804721), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.