Instruktoři a programoví vedoucí v rekreačních zařízeních a fitcentrech Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Poděbradská 88, Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 3 lety
Aktualizováno před 3 lety

Společnost Diweave nolimit s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Instruktoři a programoví vedoucí v rekreačních zařízeních a fitcentrech.

Popis pracovní pozice

První kontakt e-mailem
Znalost software milon care,
Znalost práce se sportovním zařízením značky milon
výborné komunikační schopnosti

Kontakt

Diweave nolimit s.r.o.

Kontaktní osoba:
Olaksandr Vcherashniuk, jednatel   +420 775 635 687

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Diweave nolimit s.r.o. (IČO 03688275, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.