Investiční poradci specialisté Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 60 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Českomoravská 2420, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Vojtěch Čejka hledá vhodného kandidáta na pozici Investiční poradci specialisté.

Popis pracovní pozice

Mezinárodní společnost s působností ve 47 zemích světa hledá budoucí investiční specialisty pro Rusky mluvící klientelu, jak pro investory v Čechách, tak i pro zahraniční investory. Zaškolení a všechny certifikace ve formě e-lerningu + firemního školení. Práce z domova. Flexibilní pracovní doba. Požadujeme:Komunikativnost, Anglická / Ruská jazyková vybavenost .Aktivní přístup a chuť se učit novým věcem. Obchodního a týmového ducha. Samostatnost, zodpovědnost a důkladnost. Nabízíme:Kariérní postup, flexibilní pracovní dobu, možnost práce z domova,
možnost spolupráce na zahraničních projektech.