Kadeřník/kadeřnice, manikérka Praha

Plat: 100 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Chabařovická 1323, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Beauty Galaxy s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kadeřníci, kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Chabařovická 1323/19, Praha 8 - Kobylisy
Způsob prvního kontaktu: telefonicky na č. 777 556 600 nebo e-mailem: gataullinadiana28@gmail.com
Kontaktní osoba: pan Gataullin Ruslan
Upřesňující informace: základní znalost angličtiny
Zaměstnanecké výhody: plat podle objednávek

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Beauty Galaxy s.r.o.Kontaktní osoba:
Ruslan Gataullin   +420 777 556 600

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Beauty Galaxy s.r.o. (IČO 04270061), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.