Profesionální kosmetické poradenství, prodej a marketing Praha

Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: náměstí Republiky 1079, Praha, Hlavní město Praha

Společnost SOLIBRERA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: SOLIBRERA s.r.o. Praha 1- obchodní dům Palladium
kontakt: Yadin Sharaby, tel.: 736 228 728, e-mail: solibrera.sro@gmail.com od 9-20 hod.
profesionální kosmetické poradenství, ošetření obličeje, prodej a marketing
AJ, ČJ

Kontakt

SOLIBRERA s.r.o.Kontaktní osoba:
Sharaby Yadin   +420 736 228 728

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SOLIBRERA s.r.o. (IČO 02800616), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.