Vizážista/vizážistka , maskér/ka Prostějov

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Prostějov, Olomoucký

Společnost RIANO Europe, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech.

Popis pracovní pozice

Hledáme do našeho týmu vizážistku/vizážistu či profesionální maskérku/maskéra. Požadujeme zkušenosti s líčením, časovou flexibilitu, výborný přehled v současných beauty trendech. První kontakt telefonicky tel. 725 832 862 nebo emailem Petr.Rozehnal@flormarmakeup.cz.
Náplň práce: jedná se převážně o líčení na módních akcích, veletrzích, správa blogu o trendech v líčení a další aktivity spojené s podporou značky. Pracovní doba pružná, možnost i zkráceného úvazku. Zaměstnanecké výhody: měsíční prémie, dovolená navíc, sick day, mobilní telefon, PC, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky. Místo výkonu práce: okres Prostějov.

Kontakt

RIANO Europe, s.r.o.Kontaktní osoba:
Petr Rozehnal   +420 725 832 862

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RIANO Europe, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RIANO Europe, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.