Pizzař Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U plynárny 131, Praha, Hlavní město Praha

Společnost MR COMPANY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Popis pracovní pozice

- Fyzické pracoviště: Praha
- Prvotní kontakt pouze e-mailem, zaslat životopis na adresu: marek@majagroup.cz
- Dobrá znalost ruštiny a praxe 5 let s 50cm pizzou podmínkou, zdravotní průkaz
- Fyzicky náročná práce v nočním provozu
- Znalost moderních technologií (práce s e-maily, tabletem a objednávkovým SW)

Kontakt

MR COMPANY s.r.o.Kontaktní osoba:
Marek Růžička  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) MR COMPANY s.r.o. (IČO 24275905), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.