Stavební dělník/-ice Hradec Králové

Inzerát z úřadu práce
Plat: 9 900 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Wonkova 1142, Hradec Králové, Královéhradecký
Vloženo před 3 lety
Aktualizováno před 3 lety

Společnost Družstvo TERNO-M hledá vhodného kandidáta na pozici Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby.

Popis pracovní pozice

STAVEBNÍ DĚLNÍK/-ICE
- Místo výkonu práce: okres Hradec Králové
- PP na dobu určitou 1 rok, nástup možný ihned
- Náplň práce: kopání základů, pískování, betonování
- Požadujeme: praxi v oboru
- V případě zájmu se dostavte na firemní den konaný 7. 4. 2016 v 9:00 hod. na Úřadu práce v Hradci Králové, Wonkova 1142/1, 500 02 Hradec Králové, budova B, 2. podlaží, č. dveří 207

Kontakt

Družstvo TERNO-M

Kontaktní osoba:
Madar   +420 608 752 937

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Družstvo TERNO-M (IČO 27484483, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.