Lakýrník/nice - závist - lavičky

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 21, Lavičky, Vysočina

Společnost EURODECK, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Lakýrníci a natěrači dřevěných výrobků.

Popis pracovní pozice

Jedná se o místo lakýrníka/nici - povrchová úprava oken, kompletace oken.
Pracovní poměr na dobu neurčitou.
V případě zájmu volejte na tel: 736 779 340

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

EURODECK, s.r.o.Kontaktní osoba:
Suk Radomil   +420 736 779 340

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) EURODECK, s.r.o. (IČO 26284677), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.