Lékaři v interních oborech - diabetologové pro ambulantní péči Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Inzerát z úřadu práce
Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Brázdimská 1000, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Středočeský

Společnost PP Hospitals, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Lékaři v interních oborech.

Popis pracovní pozice

Místo pracoviště: Brázdimská 1000, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, 250 01

Prvotní kontakt tel. 326 746 511, popř. e-mail: sekretariat@nembnl.com, p. Kadlec Miroslav.

Další požadavky
- specializace v oboru diabetologie.

Kontakt

PP Hospitals, s.r.o.Kontaktní osoba:
Miroslav Kadlec, ředitel   +420 326 746 521

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PP Hospitals, s.r.o. (IČO 26085011), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.