Lektor jazyků Liberec

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jabloňová 445, Liberec, Liberecký

Společnost Mateřská škola - Liberecká jazyková školka, o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách.

Popis pracovní pozice

Pouze rodilý mluvčí

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Mateřská škola - Liberecká jazyková školka, o.p.s.Kontaktní osoba:
Mgr. Michaela Pavlátová   +420 725 719 050

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Mateřská škola - Liberecká jazyková školka, o.p.s. (IČO 27267890), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.