Autoklempíři Praha

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Praha, Hlavní město Praha

Společnost Mercedes-Benz PRAHA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři nákladních automobilů.

Popis pracovní pozice

MVP: Praha
Kontakt: Ing. Jana Ščotková, tel.: 271 077 233, e-mail: jana.scotkova@daimler.com
Osobně na adrese Daimlerova 2296/2, Praha 4 - Chodov.

Náplň práce:
o Provádění oprav na vozidlech zákazníků

Požadujeme:
o Samostatnost a spolehlivost
o výpis z RT
o Řidičský průkaz sk. B

Výhody:
o zvláštní prémie
o podnikové stravování
o zajištění ubytování
o dovolená navíc

Pobočky na adresách dle potřeby a dle předchozí domluvy se zaměstnavatelem
Daimlerova 2296/2, 149 00 Praha 4 - Chodov
Bavorská 2666/16, 150 00 Praha 5 - Stodůlky

Kontakt

Mercedes-Benz PRAHA s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Jana Ščotková   +420 271 077 233

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mercedes-Benz PRAHA s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mercedes-Benz PRAHA s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.