Automechanik nákladních vozidel, řidič Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Žitavského 574, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Autopůjčovna dodávek s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři nákladních automobilů.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Žitavského č.p. 574, Zbraslav, 156 00 Praha 516
kontakt: Jelínek Václav, tel.: 725792118, e-mail: cng-pujcovna@seznam.cz
Opravy nákladních vozidel do 3,5t, autoklempířina

Kontakt

Autopůjčovna dodávek s.r.o.Kontaktní osoba:
Václav Jelínek   +420 725 792 118

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Autopůjčovna dodávek s.r.o. (IČO 24255505), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.