Seřizovač šicích strojů Chomutov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kamenná 5103, Chomutov, Ústecký

Společnost Oleksandr Videnyov hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři strojů a zařízení (kromě elektrických).

Popis pracovní pozice

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: Videnyov@seznam.cz
nebo volat na tel.č.: 776 835 468 a domluvit pohovor

Místo výkonu práce - Chomutov + ČR (služební cesty)

Požadujeme - seřizovač šicích strojů, řidičský průkaz sk.B., znalost ruského jazyka, praxe v oboru min 1 rok,

Kontakt

Oleksandr VidenyovKontaktní osoba:
Oleksandr Videnyov   +420 776 835 468

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Oleksandr Videnyov (IČO 68133197), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.