Servisní technik/čka na tepelná čerpadla Dobré

Plat: 28 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 149, Dobré, Královéhradecký

Společnost PZP HEATING a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici klimatizací a chladicích zařízení.

Popis pracovní pozice

Kontakt zasláním strukturovaného (profesního) životopisu s průvodním dopisem poštou nebo na e-mail kubeckova.kristyna@pzpheating.cz
Požadavky:
- min. výuční list v oboru technik chladících a klimatizačních zařízení, elektromechanik
- vzdělání elektro, vyhl. 50, min. § 6 pro samostatnou činnost na elektrickém zařízení
- manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, komunikativnost
- osvědčení o zkoušce tvrdé pájení (případně zajistí zaměstnavatel)
- řidičský průkaz sk. B
- praxe v oboru výhodou
- náplní práce je servis tepelných čerpadel a jejich uvádění do provozu
Nabízíme:
- zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti, práci v perspektivním oboru působnosti
- důkladné proškolení ihned při nástupu
- motivační finanční ohodnocení, prémie, možnost dalšího profesního růstu.

Kontakt

PZP HEATING a.s.

Kontaktní osoba:
Kristýna Kubečková   +420 494 629 749

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PZP HEATING a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PZP HEATING a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.