Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nepilova 903, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Intelstav s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví.

Popis pracovní pozice

Kont.:veronika.vackova@intelstav.cz . Požadavky:ukončené SŠ vzdělání, příp. SOU stavebního zaměření, praxe v oboru nutná, orientace v materiálech, cenách a dodavatelích na stavebním trhu, dobré komunikační schopnosti, analytické schopnosti, pečlivost, iniciativa, samostatnost, časová flexibilita, preciznost a odpovědný přístup k práci, odolnost vůči stresu, pozitivní přístup, zkušenosti s vedením lidí.
Náplň práce: zodpovědnost za realizaci dílčích stavebních objektů a procesů, kontrola práce, participace na řízení stavby.
Nabízíme: Jedinečnou možnost výdělku, pružnou pracovní dobu, podílení se na rozvoji dynamické technologické a stavební společnosti.

Kontakt

Intelstav s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Jan Michal  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Intelstav s.r.o. (IČO 01734636), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.