Elektromechanik Rohatec

Inzerát z úřadu práce
Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Vítězná 200, Rohatec, Jihomoravský

Společnost The Candy Plus Sweet Factory, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektromechanici.

Popis pracovní pozice

Co bude Vaší náplní práce? Každodenní operativní seřizovací a servisní práce na výrobním zařízení, pravidelná údržba a opravy na strojním zařízení, odstraňování vzniklých závad a snižování prostojů, výroba a renovace potřebných náhradních dílů.
Požadujeme: vyučení v strojírenském oboru – opravář, seřizovač, manuální zručnost, výkonnost, odpovědnost. V případě Vašeho zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu: kariera@candyplus.cz. Mzdové ohodnocení s přihlédnutím ke zkušenostem kandidáta a výkonnosti

Kontakt

The Candy Plus Sweet Factory, s.r.o.Kontaktní osoba:
Kateřina Bartošová, personální manažer   +420 518 398 765

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) The Candy Plus Sweet Factory, s.r.o. (IČO 27167313), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.