Montéři kovových konstrukcí Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dolňanská 255, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Jan Lampír hledá vhodného kandidáta na pozici Montéři kovových konstrukcí.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Zličín, 155 21, Dolňanská č.p. 255 - výjezd po celé ČR
Kontakt: Lampír Jan, tel.: 607755725, e-mail: lampirsm@atlas.cz
Práce probíhají většinou ve výškách a za každého počasí, tedy i zimního počasí.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Jan LampírKontaktní osoba:
Jan Lampír   +420 607 755 725

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Jan Lampír (IČO 71645136), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.