Montér/-ka sádrokartonů Hradec Králové

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ječná 510, Hradec Králové, Královéhradecký

Společnost ADESTAV, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montéři suchých staveb.

Popis pracovní pozice

MONTÉR/-KA SÁDROKARTONŮ
- PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 11. 2016, práce po celé ČR (pracovní cesty)
- Požadujeme: vyučení s maturitou, řidičský průkaz sk. B
- Životopisy zasílejte e-mailem: tesna@adestav.cz

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

ADESTAV, s.r.o.Kontaktní osoba:
Alena Tešná  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ADESTAV, s.r.o. (IČO 27515982), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.