ředitel společnosti (do 50 zaměstnanců, pokud řídí za pomoci dalšího řídícího pracovníka z třídy 12,13,14) Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 40 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Husinecká 903, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Vektor Czech Prospect, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Nejvyšší představitelé malých společností a institucí.

Popis pracovní pozice

Požadované jazykové znalosti:

Ukrajinština na úrovni C2 - aktivní rodilý mluvčí
Ruština na úrovni C2 - aktivní rodilý mluvčí
Angličtina na úrovní B2/C1 - hovorová vyšší úroveň

Znalosti práce na PC:
MS Office, Corel Draw, Corel Photo-Paint, Adobe Photoshop, Auto-Cad, Vegas-Pro

Požadované řidičské oprávnění: skupiny A,B,C,D,E,T
Posílejte CV a motivační dopis v češtině a ukrajinštině výhradně písemně.

Nově založená společnost, poptává vhodného kandidáta na pozici ředitele společnosti,
který je odpovědný za prodejní a marketingový rozjezd a rozvoj.

Společnost požaduje:
Vysokoškolské vzdělání
Zkušenosti ve vedoucí funkci na úrovni vedení společnosti. min 3 roky
Zkušenosti s projektovou-technologickou činností, min 2 roky
Zkušenosti na pozici Key Accout Manager, min 2 roky
Zkušenosti plánování, oceňování a projektování výroby a prodeje
Zkušenosti práce v zahraničí, min 3 států Evropy
Znalosti sociokulturního prostředí a specifik Ukrajiny
Zkušenosti práce s ukrajinskou klientelou

Specifické požadavky:
Výborné sociální a komunikační dovednosti, vůdčí a motivační schopnosti
Znalost trhů a produktů, obchodních praktik a struktury odvětví ve východní Evropě
Ochota cestovat často na Ukrajinu do mateřského podniku
Odborná erudice, vysoké pracovní nasazení, analytické myšlení, stre

Kontakt

Vektor Czech Prospect, s.r.o.

Kontaktní osoba:
JUDr. Petr Hájek   +420 602 323 837

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Vektor Czech Prospect, s.r.o. (IČO 04280946), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.