Obchodní zástupce

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost ITA-International Trading Agencies, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Praha
Kontaktní osoba: Bessisso Shedid, tel.: 603 156 898, e-mail: s.bessisso@seznam.cz
Jazyky AJ, FR, arabsky, znalost exportu automobilů a zahr. trhu Libanon.
Zaměstnanecké výhody: provize

Kontakt

ITA-International Trading Agencies, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Shedid Bessisso   +420 603 156 898

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ITA-International Trading Agencies, spol. s r.o. (IČO 45278920), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.