Obchodní zástupce Praha

Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hvězdova 1716, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Czechonode s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce a sídlo firmy: Hvězdova 1716/2b, Praha 4, 140 00

Kontaktní osoba: Maggi Massimo, tel.: 778 093 339, e-mail: excecutive@czechnode.net

Požadavky: zdravotní průkaz, výpis z rejstříku trestů, anglický jazyk, čeština, italština, ruština, španělština - aktivně

Osoba, která má být přijata, musí mít zkušenosti v řízení platformy Kolmisoft MOR X6, a to jak z technichého a obchodního jeden., práce na PC - Word, Excel, Internet. Budete se muset vypořádat s smluvními akvizicemi jiného telefonu jak zákazníky a dodavatele ve východní Evropě, obzvláště prominentní Ukrajinou a Ruskem a zeměmi rusky mluvící jazykem, španělštině, angličtině a italštině a údržbu stávajících hráčů. Proto vyžaduje personál se znalostí ruštiny španělštině, angličtině a italštině pro fázi kontraktačních jednání a vyjednávání denně, telefon, přes Skype, a email.

Kontakt

Czechonode s.r.o.Kontaktní osoba:
Massimo Maggi   +420 778 093 339

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Czechonode s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Czechonode s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.